קידום באינסטגרם

מתי הכי טוב ויעיל להעלות פוסט באינסטגרם?

מתי הכי טוב ויעיל להעלות פוסט באינסטגרם

השאלה הכי נשאלת היא מתי הכי טוב ויעיל להעלות פוסט באינסטגרם. אז בין אם אתם אנשי שיווק ופרסום שעובדים עם עשרות לקוחות ובין אם אתם בעלי עסקים קטנים שרוצים להגדיל את קהל הלקוחות שלכם – בטוח שאלתם את עצמכם מתי הכי נכון להעלות פוסטים ובאילו שעות.

באיזו תדירות להעלות פוסטים, באילו שעות ומתי פחות מתאים להעלות פוסטים.

אז עבדתם קשה על פוסט ובסוף כמות החשיפה הייתה קטנה בגלל העלאת הפוסט בשעה או ביום הלא נכונים – מבאס. גם אם הפוסט הכי טוב בעולם, זה לא יעזור אם הוא הועלה בשעה הלא נכונה.

אז מתי הכי טוב ויעיל להעלות פוסט באינסטגרם? כל התשובות

אז קיימות שעות עדיפות להעלאת פוסטים, את זה אנחנו מבינים – אך מתי?

ההמלצה היא להעלות תכנים "קצת לפני הפיק" – כאשר הוא מתרחש לרוב הין 7-8 בבוקר או לקראת 7-8 בערב. אלו זמנים שיש הרבה גולשים בפלטפורמות השונות כיוון שבשעות המוקדמות של הבוקר אנשים בדרכם לעבודה (רכבות, אוטובוסים וכו') או בחזרה מהם ויש להם יותר זמן.

מומלץ להעלות את התכנים קצת לפני השעות האלו כיוון שבשעות האלו מתחיל להיווצר סוג של עומס ברשת, המון אנשים מעלים תכנים ומרוב תוכן יהיה קשה לאנשים להגיע להכל, לכן אם תעלו את הפוסט מוקדם יותר כך יהיו לו יותר צפיות ויותר מעורבות.

הנתונים והסטטיסטיקות האישיים שלכם

ההמלצה הכללית היא אכן להעלות את התכנים בין 7-8 בבוקר ובערב אך לא תמיד הזמנים הם מדוייקים.

מה שנכון לפרופיל אחד לא יהיה נכון לפרופיל אחר ולכן באינסטגרם ישנה את האופציה לבדיקה סטטיסטיקות, נתונים ודפוס פעילות ספציפי של העוקבים שלכם אישית. באזור הנתונים באינסטגרם העסקי ישנה אופציה לבדיקת נתונים וכך תוכלו לבדוק באילו שעות העוקבים שלכם באופן ספציפי פעילים יותר ופעילים פחות – כך תאבחנו זאת באופן מדויק יותר.

לכן, אם אתם מאבחנים שהעוקבים שלכם פעילים לרוב בין 13:00-15:00 בצהריים פעלו לפי נתונים אלה ולא לפי הנתונים הכלליים והעלו את התכנים שלכם קצת לפני השעות הללו.

אז אחרי שהבנו מתי הכי טוב ויעיל להעלות פוסט באינסטגרם, נוכל לפעול בהתאם. המטרה שלנו היא להגיע לכמות גדולה של אנשים, לגרום להם להיות מעורבים בפוסטים (להגיב, לעשות לייק, לשתף וכדומה).

אין ספק שאינסטגרם זו פלטפורמה נהדרת לשיווק מאסיבי – ברגע שמעלים תוכן איכותי ושיווקי באופן עקבי, יומיומי ובשעות המדוייקות, תוכלו לקבל חשיפה מירבית ובסופו של דבר לדוג את הלקוחות שלכם.

המטרה שלנו היא להפוך לקוחות פוטנציאליים ללקוחות קבועים ומשלמים.

מה עוד עלינו לעשות כדי להעצים את רמת המעורבות בפוסטים שלנו? 

אז על מנת להעצים את רמת המעורבות בפוסטים שלנו, ואחרי שאנחנו יודעים מתי הכי טוב ויעיל להעלות פוסט באינסטגרם, חובה להתמיד. התמדה זה סוד המשחק, בלי התמדה בהעלאת פוסטים איכותיים בעלי הנעה לפעולה ומעניינים – לא תקבלו את החשיפה שרציתם.

כדאי להשקיע שעה ביום לטובת פירסום כדי שהעסק יצליח.

כיום ישנן חברות שמתעסקות בשיווק ופרסום במדיה החברתית אך כשמדובר בעסק שלכם חשוב לדבר עם המקצוענים בתחום. Boost WEB מציעים מגוון שירותים של כתיבת תוכן לאתרים, קידום לעסקים קטנים וכתיבה שיווקית וקידומית לאינסטגרם ולפייסבוק באסטרטגיה ייחודית שלא רק תעניק לכם יותר תנועה לאתר אלא תהפוך את הלקוחות הפוטנציאליים ללקוחות קבועים ומשלמים.

לסיכום

הבנו מתי הכי טוב ויעיל להעלות פוסט באינסטגרם? מעולה! עכשיו נשאר להעלות בקביעות ותוכלו לראות תוצאות מהירות.

רגע לפני שאתם עוזבים

תנו לנו לתת לכם ייעוץ אישי ללא עלות!

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ חינם:

Call Now Button דילוג לתוכן